ankara'da tabela üretiyoruz

Ankara'da Tabela Üretiyoruz

Arkadaşlar bugün ki blog yazımızda güzel Ankara'da hizmet faaliyetlerimizi dijital baskı alanında yürüterek insanlara en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan Ay Reklam hakkında, yani kendimiz hakkında birkaç husus üzerinde açıklamalarda bulunacağız.

Devamını Oku

tabela üretimi

Tabela Üretimi

Bulunduğunuz sektör içerisinde fark oluşturmak istiyorsanız mutlaka ürün veya hizmetlerinizin reklamını iyi yapmanız gerekir.

Devamını Oku

dijital baskı fiyatları

Dijital Baskı Fiyatları

Dijital baskı fiyatları geleneksel baskı türleriyle elde edilen baskılara göre oldukça uygundur.

Devamını Oku

hangi malzemelere dijital baskı yapılır

Hangi Malzemelere Dijital Baskı Yapılır?

Dijital baskı bilgisayar ortamında yer alan görsellerin oldukça hızlı bir şekilde basılmasını ve dilerseniz çoğaltılmasını sağlamaktadır.

Devamını Oku

dış mekân baskı

Dış Mekân Baskı

Dış mekân baskı demek temel olarak dış mekânda duracak ve işlevini orada sürdürecek baskı türlerine verilen bir isimdir.

Devamını Oku

iç mekân baskı

İç Mekân Baskı

İç mekân baskılarında basılan görsellerin güneşe veya yıpratıcı etkenlere maruz kalma ihtimalleri olmadığı için dijital baskı Ankara sektör temsilcileri tarafından tercih edilmektedir.

Devamını Oku

iç mekân baskı ile dış mekân baskı arasında ne fark vardır?

İç Mekân Baskı İle Dış Mekân Baskı Arasında Ne Fark Vardır?

Baskı fiyatları genellikle iç ve dış mekân baskılarına göre oldukça değişkenlik gösterir. İç mekân baskısı daha dayanıklı olarak yapılmaz. Bunun nedeni ise yapılan baskının zaten iç mekân sınırları içerisinde kullanılacak olmasıdır.

Devamını Oku

tabela çeşitleri

Güncel Tabela Çeşitleri

Led ekran teknolojisinin gelişmesi ile birlikte birçok tabela modeline rastlamak mümkündür. Şık ve farklı ambiyans katması nedeni ile gerek iç mekanlarda gerekse de dış mekanlarda tabelalar sıklıkla tercih ediliyor. Tabela çeşitlerini ise inceldiğimizde birçok modelin olduğuna tanıklık etmekteyiz.

Devamını Oku

dijital baskı teknolojileri

Dijital Baskı Teknolojileri

Dijital baskı teknolojileri hemen herkesce kolay anlaşılır ve uygulanabilir olduğundan beğenilmektedir. Ucuz dijital baskı malzemelerinden fiyatlarıyla cebimizi yakan baskı malzemelerine varıncaya kadar birçok türde baskı yapılmaktadır.

Devamını Oku

dijital baskı nasıl yapılır

Dijital Baskı Nasıl Yapılır?

Dijital Baskı, dijital ortamda hazırlanan görsel içeriklerin gelişmiş baskı makinaları ile farklı malzemeler üzerine basılmasıdır. Dijital baskı alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan görsellerin basılmasıdır. Dijital baskı çeşitli avantajları nedeniyle reklam alanında aktif olarak kullanılmaktadır. Dijital baskı yapma işlemi teknik bilgi gerektiren bir iştir.

Devamını Oku

tabelaların kullanım alanları

Tabelaların Kullanım Alanları

Led teknolojisi günümüzde çok farklı noktalara ulaşarak değişik tasarımları ile dikkat çeken modelleri bizimle buluşturmaktadır. Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte, LED tabelaların kullanımı da farklılıklar gösteriyor.

Devamını Oku

dijital baskının kullanım alanları

Dijital Baskının Kullanım Alanları

Günümüzde hemen hemen her alanda kullanılan dijital baskının kullanım amaçları aşağıda sıralanmıştır.

Devamını Oku

dijital baskı ve dijital baskı cihazları

Dijital Baskı ve Dijital Baskı Cihazları

Dijital baskı ve dijital baskı cihazlarından bahsedebilmek için öncelikle dijital baskının ne olduğunu bir daha tanımlamamız gerekmektedir. Dijital baskı bilgisayar destekli olarak profesyonel dijital baskı cihazları yardımıyla baskı işleminin gerçekleştirilmesidir. Bu dijital baskı yapmaya yarayan cihazlar kendi içerisinde de sektörüne göre değişiklik göstermektedir.

Devamını Oku

dijital baskının tercih edilme sebebleri

Dijital Baskının Tercih Edilme Sebepleri

Günümüz baskı teknolojileri arasında en çok tercih edilen baskı türü dijital baskıdır. Özellikle reklam ve tanıtım sektöründe kullanılan bütün baskılar dijital baskı ile yapılmaktadır. Dijital baskının bu kadar çok kullanılmasının sebepleri aşağıda verilmiştir.

Devamını Oku

dijital baskı fiyatları

Dijital Baskı Fiyatları - 2

Dijital baskı günümüzün en çok tercih edilen baskı türüdür. Çok tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. Bu nedenlerden en önemlisi de fiyatının diğer baskı fiyatlarına göre oldukça düşük olmasıdır.

Devamını Oku

dijital baskı boyutları

Dijital Baskı Boyutları

Dijital baskı boyutları makinadan makinaya değişikli göstermektedir. Yani baskı yapacağınız tasarımın boyutu kadar baskıyı çıkartacağınız makinanın ölçüleri de önemlidir. Bu yüzden dijital baskı yapacağınız zaman öncelikle baskısını yaptıracağınız içeriğin makinaya uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Devamını Oku

dijital baskı ile neler yapılabilir?

Dijital Baskı İle Neler Yapılabilir?

Dijital baskı dijital ortamda hazırlanmış içeriklerin dijital baskı makinaları aracılığıyla kaliteli ve hızlı bir şekilde el değmeden baskısının yapılmasıdır. Dijital baskının diğer baskı yöntemlerine göre sağlamış olduğu birçok avantaj vardır. Dijital Baskı Fiyatları diğer baskı fiyatlarına göre oldukça ucuzdur. Ankara Dijital Baskı firmaları bu konuda uygun fiyatlarla hizmet vermektedirler. Bu nedenle de birçok sektör tarafından kullanılmaktadır.

Devamını Oku

dijital baskı ve ofset baskı farkları

Dijital Baskı ve Ofset Baskı Farkları

Günümüzün önemli teknolojik gelişmelerinden birisi olan Dijital Baskı eski baskı tekniklerinden olan Ofset baskı tekniğine göre birçok farklılığı barındırmaktadır. Ankara dijital baskı şirketleri Dijital baskının sağladığı avantajlar ile müşterilerine hizmet vermektedirler.

Devamını Oku

Nerdeyiz?

İletişim

  • Zübeyde Hanım Mh. Kazım Karabekir Cd. Özer İşhanı 31/8 06070 Altındağ / Ankara

  • +90 312 341 58 50

  • iletisim@ayreklamankara.com

© 2017 Tüm hakları saklıdır. Ay Reklam | Tabela Üretimi | Dijital Baskı