Işıklı Tabela

Farklı sistemleri içinde barındıran genel bir addır. Işıklı tabelaların birçok sistemi olduğu gibi genel amaç olarak dikkat çekmek, fark edilmeyi sağlamak, gece ve ışıksız ortamlarda kolay görünebilmeyi sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

Işıklı Tabelanın Kullanım Amacı Nedir?

Işıklı tabelalarda kullanılan sistemin uzun ömürlü olması florasan gibi aydınlatmaların kullanılması ve ve ışık gücünün üst seviyede olup dalgalanma olmaması ışıklı tabelaların tercih edilme sebebidir. Işıklı tabelalar görsel olarak daha çok dikkat çektiği için özellikle ticari açıdan bu tabelanın oldukça yaygın bir kullanımının olduğunu söyleyebiliriz. Işıklı tabelaların birçok çeşidi de olduğu için hem görsel yönden hem de uzun vadeli bir reklam panosu düşünenler için dikkat çekici ideal bir tabela olduğunu söyleyebiliriz. Işıklı tabela Ankara şehrinde özellikle caddelerde sıkça gördüğümüz bir sistemdir.

Nerelerde Kullanılır?

Işıklı tabela genellikle caddelerdeki dükkanlarda sıkça rastladığımız bir reklam tabelasıdır. Bunun yanı sıra büyük şirketlerde, otellerde, özel sektör kuruluşlarında, kamu binalarında ve şehir içi yollarda da sıkça kullanılmaktadır. Işıklı tabela fiyatları bu reklam tabelasını yaptırmak isteyenler için oldukça uygun fiyatlardan yapılabilmektedir.

Yapılırken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Işıklı tabela yapımında ön ve arka bölümlere ışığı yansıtmayı sağlayan pleksi, folyo baskı,yada vinil tercih edilmektedir. Işıklı tabela yapımında alüminyum yada demirden yapılan iskelet ve bu iskeletin etrafında da 12 cm’lik bir alüminyum profil oluşturulmaktadır. Tabelanın ön yüzünde ışık geçirmeyi sağlayan pleksi yada prokarbon levhalar, tabelanın arka kısmında ise ışığın eşit düzeyde yansıyabilmesi için alüminyum gofrajlı levha bulunur. Sistemde ise aydınlatma görevi neon yad florasan ile sağlanmaktadır. Bu sistem için folyo baskı almak isteyenler folyo baskı fiyatlarına göre uygun bir folya baskı alabilir.

Yaptığımız İşler

Nerdeyiz?

İletişim

  • Zübeyde Hanım Mh. Kazım Karabekir Cd. Özer İşhanı 31/8 06070 Altındağ / Ankara

  • +90 312 341 58 50

  • iletisim@ayreklamankara.com

© 2017 Tüm hakları saklıdır. Ay Reklam | Tabela Üretimi | Dijital Baskı