Işıksız Tabela

Firmaların ve işletmelerin sıklıkla tercih ettiği, sokakta ve caddede her dükkanda hemen hemen gördüğümüz tabela şeklidir. Işık sisteminin kullanılmadığı bu tabelalar maliyet açısından daha ekonomik olmasına karşın gece görüş için pek de uygun değildir.

Işıksız Tabelanın Kullanım Amacı Nedir?

Işıksız tabela daha düşük bir maliyetle oluşturulup uzun ömürlü olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Caddede yada sokakta gördüğümüz işletmelerin ve kurumların birçoğunda bu tabela kullanıldığı gibi okullarda, kamu kuruluşlarında, özel sektörde ve küçük işletmelerde de sıklıkla tercih edilen bir çeşittir. Maliyetinin az olup, uzun vadeli düşünülmesi nedeni ile bu tabela tercih edilmektedir. Ankara tabela yaptırmak isteyenler için firmamız tabela hizmetlerinde ışıksız tabela hizmeti de vermektedir.

Nerelerde Kullanılır?

Küçük işletmelerde, okullarda, kamu kuruluşlarında, cadde başlarında, özel sektörde ve birçok firmada ışıksız tabela kullanılmaktadır. Tabela Ankara şehrinde firmamız tarafından hizmeti verilen bir sistem olup tabela yaptırmak için ideal bir adres arayanlara yardımcı olmaktayız.

Yapılırken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Tabela genellikle dış mekanlara yapıldığı için özellikle dayanıklı malzemeler kullanılarak yapılmalıdır. Ay reklam olarak tabela yapımında alüminyum, metal, ahşap, polikarbon , profil gibi dayanıklı metaryeller ile tabela yapmaktayız. Tabela yapımında kullanılan bu malzemelerde öne çıkan özellik ise dayanıklı yapıdır. Işıksız tabelalarda yağmur, fırtına, kar gibi doğal unsurlar esas alınarak dayanıklı malzeme kullanılmaktadır.

Yaptığımız İşler

Nerdeyiz?

İletişim

  • Zübeyde Hanım Mh. Kazım Karabekir Cd. Özer İşhanı 31/8 06070 Altındağ / Ankara

  • +90 312 341 58 50

  • iletisim@ayreklamankara.com

© 2017 Tüm hakları saklıdır. Ay Reklam | Tabela Üretimi | Dijital Baskı