Kutu Harf Tabela

Çeşitli malzemeler ile üretilen, şirketlerin yada işletmelerin logo ve isimlerini router yada lazer gibi cihazlar vasıtasıyla kesip harf şekline getiren tabela çeşidine kutu harf tabela denmektedir.

Kutu Harf Tabelanın Kullanım Amacı Nedir?

Estetik açıdan daha iyi bir görüntü oluşturan kutu harf tabelalar, daha dikkat çekici ve daha akılda kalıcı olması yönüyle en çok tercih edilen tabela sistemlerinden biri olmuştur. Görselliğe ve görünüşe önem verenlerin daha çok tercih ettiği bu sistem özellikle büyük firmalar tarafından tercih edilen tabela çeşitlerinden biridir. Ay reklam firması olarak bu tabelalar için bizi tercih edebilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanlarında bakıldığında bu tabelaların daha çok büyük işletmelerde ve firmalarda kullanıldığını görmekteyiz. Ticari fabrikalarda da tercih edilen bu reklam tabelası ayrıca büyük alışveriş merkezlerinde de sıkça kullanılmaktadır. Bu tabela Ankara şehrindeki işletmelerde sıkça görebileceğiniz bir reklam şeklidir.

Yapılırken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Kutu harf tabelalar pleksi kutu harf, alüminyum kutu harf, paslanmaz kutu harf, strafor kutu harf gibi dayanıklı ve çeşidi çok malzemeler ile üretilmektedir. Kutu harfin düşmemesi için monte işlemi sağlam bir şekilde yapılmakta ve bu saydığımız malzemeler ile sistemin iskeleti de güçlendirilmektedir. Ankara tabela yaptırmak isteyenler için ideal bir adrestir. Firmamız tabela hizmeti veren sayılı firmalar arasında olduğu gibi oldukça güvenilir ve uygun bir adrestir.

Yaptığımız İşler

Nerdeyiz?

İletişim

  • Zübeyde Hanım Mh. Kazım Karabekir Cd. Özer İşhanı 31/8 06070 Altındağ / Ankara

  • +90 312 341 58 50

  • iletisim@ayreklamankara.com

© 2017 Tüm hakları saklıdır. Ay Reklam | Tabela Üretimi | Dijital Baskı