Tabela Nedir?

Tanıtmak, yönlendirmek, bilgi vermek amacıyla yapılan çoğunlukla bina, ev, yol ve mekanlarda gördüğümüz belirli kalıplar ile monte edilen yazılı ışıklı, düz, renkli vs platforma tabela denir. Ay reklam firmamız tabela için hizmet veren bir şirkettir.

Ne İçin Kullanılır?

Tabela tanıtmak, bilgi vermek, ilgi çekmek, yönlendirmek amaçları doğrultusunda kullanılmaktadır. Daha çok ticari işlerde dikkat çekmek ve tanıtmak amacıyla kullanılan tabela aynı zamanda yol, mekan ve kamu kurumları ve özel sektör binalarında da kullanılmaktadır. Tabela Ankara ilinde firmamız tarafından hizmeti verilen bir alandır.

Yapım Amacı Nedir?

Tabela dikkat çekmek amacı ile monte edilen bir platformdur. Üzerindeki yazı ve işaretler ticari işlerde reklam yapmak ve firma ismi belirtmek için kullanıldığı gibi mekan, bina ve yollarda da insanların görmesini sağlamak ve ilgi çekmek, üzerindeki ifadeyi algılatmak için amacıyla yapılmaktadır.

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabelanın günümüzde teknoloji ve sanayinin gelişimiyle birçok çeşit oluşturduğunu söyleyebiliriz. Tabela çeşitlerine bakacak olursak;

gibi oldukça çeşit tabela seçeneklerini görebiliriz. Ankara tabela firmamız ile saydığımız tabela çeşitlerinden birini yaptırmak için hemen firmamızı arayabilir, öğrenmek istediğiniz her şey için ise firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Örnek Çalışmalar

Nerdeyiz?

İletişim

  • Zübeyde Hanım Mh. Kazım Karabekir Cd. Özer İşhanı 31/8 06070 Altındağ / Ankara

  • +90 312 341 58 50

  • iletisim@ayreklamankara.com

© 2017 Tüm hakları saklıdır. Ay Reklam | Tabela Üretimi | Dijital Baskı