Totem Tabela

Şehirler arası yollarda, cadde kenarlarında ve açık alanlarda kullanılan uzaklığa göre ölçütü ayarlanabilen reklam çeşidine Totem tabela denmektedir. Totem tabela Ankara’daki firmamızda verdiğimiz hizmetlerinden biridir.

Totem Tabela Kullanım Amacı Nedir?

Totem tabela dikkat çekmek amacı ile şehirler arası yollara, ana caddelere, açık alanlara, cadde kenarlarına kurulan ölçütü istediği gibi ayarlanabilen devlet kurumları, özel sektörler, alışveriş merkezleri, şirketler gibi kuruluşların fark edilmesini sağlayabilmek için oluşturulmuş tabela türüdür. Bu tabelanın kullanım amacı yoğunluğun çok olduğu bölgelerde dikkat çekmek, fark edilmek ve bulundurduğu ismin tanıtımını yapmaktır. Totem tabela fiyatları firmamız tarafından uygun fiyatlar ile yapılmaktadır.

Nerelerde Kullanılır?

Firmaların yada kurumların dikkat çekmek ve tanıtım amaçlı kullandığı bu tabelalar ana caddelerde, şehirler arası yollarda, cadde kenarlarında ve şehir içi kilit noktalarda kullanılabilir. Ayrıca kullanım isteğine göre ölçütü ayarlanılabilmekte olup hafızalarda yer edinmeyi sağlayan bir tabela türüdür. Ankara totem tabela yaptırmak isteyenler için oldukça ideal şehirdir.

Yapılırken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Yaptığımız İşler

Nerdeyiz?

İletişim

  • Zübeyde Hanım Mh. Kazım Karabekir Cd. Özer İşhanı 31/8 06070 Altındağ / Ankara

  • +90 312 341 58 50

  • iletisim@ayreklamankara.com

© 2017 Tüm hakları saklıdır. Ay Reklam | Tabela Üretimi | Dijital Baskı